Zawieziemy Cię na imprezę lub do ślubu, przetestujemy silnik Ferrari w wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce oraz ozdobimy Twoje zdjęcia i teledyski luksusowymi samochodami w wersji PREMIUM.

Nasza firma profesjonalne zajmuje się wynajmem samochodów na terenie całego kraju.. przy okazji lubimy uszczęśliwiać klientów, bo chyba każdy z nas cieszyłby się przejażdżką sportowym i ekskluzywnym samochodem prowadzonym przez eleganckiego szofera. 

SESJA ZDJĘCIOWA

Sesje zdjęciowe ślubne upamiętniające ten piękny dzień Młodej Pary, sesje foto / video  wykonane w celach marketingowych oraz tworzenie kultowych teledysków wymagają odpowiedniej oprawy wizualnej, więc luksusowe samochody wybrane z naszej floty sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym. Skontaktuj się z nami, indywidualnie dostosujemy ofertę dla Ciebie.

PREZENT

Nie wiesz co podarować wyjątkowej osoby? A może szukasz czegoś nietuzinkowego? PREMIUM CARS ma dla Ciebie gotowy pomysł na niebanalny prezent! Eleganckie bony podarunkowe, uprawniające do przejażdżki wybranym samochodem. Opcja ta idealnie sprawdza się jako prezent- niespodzianka dla bliskiej osoby. Urodziny przyjaciółki, rocznica ślubu, a może prezent dla męża z miłości? Okazja jest zawsze- zadzwoń do nas i ustalmy szczegóły.

UROCZYSTOŚĆ

Szykuje się wyjątkowa uroczystość? Wyczekiwana 18-stka, a może wieczór kawalerski lub panieński? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zawieziemy Cię gdzie chcesz, abyś mógł zrobić świetne wrażenie na znajomych, a przede wszystkim luksusowo podróżować szybką maszyną.