MASERATI GHIBLI

MODEL: MASERATI GHIBLI SQ4
SILNIK: 3.0 BITURBO 500KM (silnik Ferrari)
ILOŚĆ MIEJSC SIEDZĄCYCH: 5
KOLOR: BIAŁY

 

Trójząb zrobi wrażenie na wszystkich !

 

Jedyny taki samochód na wynajem w Polsce! Pod maską 500 koni mechanicznych z silnikiem Ferrari, które w 4,4 sekundy przeniosą nas do setki. Napęd na cztery koła gwarantuje niezawodność w każdych warunkach drogowych.

Na białym lakierze maserati zaaplikowana powłoka ceramiczna, która dodaje jeszcze więcej blasku, a środek w pięknej skórzanej tapicerce w kolorze wiśniowym, wykończenia z prawdziwego carbonu. Kolejnym atutem Maserati jest wielkość; 5 metrów długości, 5 siedzeń oraz pojemny bardzo przydatny duży bagażnik.Wszystkie nasze samochody przed każdym wynajem są deatailingowo czyszczone w profesjonalnym studio PRODETAILING w Gliwicach.

Dostępny do wynajmu na terenie nie tylko Śląska, ale i całej Polski.

.

MERCEDES C43 AMG

MODEL: MECEDES C43 AMG
SILNIK: 3.0 BITURBO 330KM 
ILOŚĆ MIEJSC SIEDZĄCYCH: 5
KOLOR: BIAŁY

 

Bez gwiazdy nie ma jazdy!

 

Nowy nabytek w naszej flocie, ledwo pojawił się a już skrada serca Młodych Par. Luksusowy wygląd w pełnym pakiecie AMG robi niesamowite wrażenie. Carbonowy kokpit, kubełkowe siedzenia w całości z  miekkiej alkanaty dodają jeszcze więcej wygody podaczas jazdy.

Napęd na cztery koła gwarantuje niezawodność w każdych warunkach drogowych.

Na białym lakierze maserati zaaplikowana powłoka ceramiczna, która dodaje jeszcze więcej blasku

Przyjemny warkot silnika i najnowocześniejszy design Mercedesa spełni oczekiwania wszystkich klientów. 

Wszystkie nasze samochody przed każdym wynajem są deatailingowo czyszczone w profesjonalnym studio PRODETAILING w Gliwicach.

Dostępny do wynajmu na terenie nie tylko Śląska, ale i całej Polski.

PORSCHE PANAMERA

MODEL: PORSCHE PANAMERA
SILNIK: BITURBO 3.0 330KM
ILOŚĆ MIEJSC SIEDZĄCYCH: 4
KOLOR: BIAŁY

           

 Luksus -przepych- innowacja!

 

Wyjątkowy mruk sportowego silnika, oraz najnowocześniejszy designe nowego Porsche robi ogromne wrażenie. Środek w wiśniowej skórze z dodatkiem wszystkich najnowocześniejszych opcji technologicznych. Szybkie i eleganckie auto zdecydowania przywiezie Młodą Parę na czas! Wygodne kubełkowe siedzenia, lodówka na szampana i przemiły kierowa. Sukces gwarantowany. Wszystkie nasze samochody przed każdym wynajem są deatailingowo czyszczone w profesjonalnym studio PRODETAILING w Gliwicach.

Dostępny do wynajmu na terenie nie tylko Śląska, ale i całej Polski